eco-net.ee | Uudised | Teemad | Õigusaktid | Kasulik teave | Artiklid | Teabeleht | Foorum | Lingid 12. detsember, 2017
  Küsimuste arhiiv | Kontakt | In English  
Säästva Eesti Instituut
EKJA
Küsitlus:
Kas keskkonnajuhtimissüsteemi ja/või ökomärgise olemasolu teie ettevõttes on andnud eelise edukaks osalemiseks riigihangetes?
On andnud märgatava eelise
On andnud teatava eelise
Ei ole andnud mingit eelist
Arhiiv »

SEI Tallinn korraldab taas Rohelise Kontori koolitussarja

Säästva Eesti Instituur // 24.09.2014

Nüüd on huvilistel taas võimalik saada teadmisi, kuidas oma kontorit inim- ja keskkonna-sõbralikumaks muuta. Säästva Eesti Instituut korraldab Rohelise Kontori teemalise koolitussarja, mis koosneb neljast koolituspäevast. Koolitused viiakse läbi nii Tallinnas kui Tartus. Osalejatel on võimalus paralleelselt oma organisatsioonis Rohelise Kontori süsteemi rakendada ning ka sellekohast nõu saada. Koolituse läbinud ja Rohelise Kontori põhimõtteid rakendanud organisatsioonidel on võimalik saada ka vastav tunnistus/sertifikaat.

Koolituse eesmärk on osalejatele vajalike teadmiste ja praktiliste kogemuste andmine iseseisvaks Rohelise Kontori põhimõtete ja juhtimissüsteemi sisseviimiseks organisatsioonides. Kuna keskkonnahoidlik hankimine on oluline osa rohelise kontori põhimõtetest, siis keskendub üks koolituspäev keskkonnahoidlike hangete, sh riigihangete läbiviimisele.

Koolitusel võivad osaleda organisatsioonid nii era-, avaliku kui kolmanda sektorist, kes soovivad Rohelise Kontori süsteemi rakendada. Koolitusel oodatakse eelkõige inimesi, kes hakkavad edaspidi oma organisatsioonis Rohelise Kontori põhimõtete rakendamist eest vedama, nt büroojuhid, haldus-, või personaliosakonna töötajad, kvaliteedi- ja/või keskkonnajuhid.

Koolitused toimuvad Tallinnas Salongis Shahmat Pikk 39 II korrus ja Tartus Domus Dopratensis seminariruumis Ülikooli 7.

Koolitussari ning selles kaasnev nõustamine on osalejatele tasuta, kuid vajalik on elektrooniline eelregistreerimine SIIN hiljemalt 30. septembril 2014.

 Täpsem info ja ajakava vaata SIIT.

tagasi

E-õpe
Ettevõtete keskkonnategevuse parimate näidete andmebaas
Viimased uudised:
23.03.2016
Seminar "Energiamajanduse korralduse seadusest tulenevad nõuded ettevõtetele" - 13. aprillil 2016
25.09.2015
Koolitus „ISO 14001 standardi uue versiooni muudatused“ - 19.oktoobril 2015
14.04.2015
Seminar “Näiteid ja kogemusi Rohelise Kontori süsteemi rakendamisest” - 14.mai 2015
Login:
Parool:
pea mind meeles
Unustasid parooli? »
Registreeru »