eco-net.ee | Uudised | Teemad | Õigusaktid | Kasulik teave | Artiklid | Teabeleht | Foorum | Lingid 12. detsember, 2017
  Küsimuste arhiiv | Kontakt | In English  
Säästva Eesti Instituut
EKJA
Küsitlus:
Kas keskkonnajuhtimissüsteemi ja/või ökomärgise olemasolu teie ettevõttes on andnud eelise edukaks osalemiseks riigihangetes?
On andnud märgatava eelise
On andnud teatava eelise
Ei ole andnud mingit eelist
Arhiiv »

Keskkonnaõiguse teemaline seminaride sari ettevõtjatele

www.ekja.ee // 21.02.2014

EKJA, Arengufond ning advokaadibüroo Glimstedt korraldavad ettevõtjatele keskkonnaõiguse teemalise seminaride sarja "Kuidas jääda ellu üha karmistavates tingimustes?".

Seminarisarja sihtgrupp: seminarid on suunatud keskkonnaloa alusel tegutsevatele või tegevust alustavatele ettevõtjatele.

Seminarisarja eesmärk: sarja eesmärk on tõsta ettevõtjate teadlikkust keskkonnaõiguse valdkonnas. Sari keskendub üldisele keskkonnaõigusele ning ei käsitle konkreetse alamvaldkonna spetsiifilisi küsimusi. Spetsiifiliste keskkonnavaldkondade - nagu bioloogilise mitmekesisuse kaitse, veekeskkonnakaitse, välisõhu kaitse, jäätmed - probleemid võivad olla jätkusarjade teemaks.

Sarja tulemusel omandab ettevõtja olulised baasteadmised keskkonnaõigusest ja oskab orienteeruda keskkonnaõiguse alases regulatsioonis, mõistab keskkonnakaitseliste otsustuste tagamaid, oskab keskkonnaõiguse loomisel kaasa rääkida ja enda õiguseid keskkonnakaitse valdkonnas kaitsta. Samuti annab seminarisari ülevaate sellest, millised asutused tegelevad keskkonnakaitsega ning milline on nende pädevus. Sarja raames tutvustatakse ettevõtjatele ka vabatahtlikke keskkonnahoiu meetmeid ja nende rakendamise võimalusi ning antakse terviklik ülevaade sellest, milliseid toetusi on tal võimalik taotleda, et oma äritegevust keskkonnahoidlikumaks muuta. 

Seminarisarja raames toimub perioodil märts-november 2014.a. kuus erinevat seminaripäeva. Esimene seminar toimub juba 6.märtsil (registreerumise tähtaeg 28.veebruar).

Seminarisarja kava ning registreerimisinfo

Lisainfo: ekja@ekja.ee ning mirjam.vili@glimstedt.ee, tel 52 73703

tagasi

E-õpe
Ettevõtete keskkonnategevuse parimate näidete andmebaas
Viimased uudised:
23.03.2016
Seminar "Energiamajanduse korralduse seadusest tulenevad nõuded ettevõtetele" - 13. aprillil 2016
25.09.2015
Koolitus „ISO 14001 standardi uue versiooni muudatused“ - 19.oktoobril 2015
14.04.2015
Seminar “Näiteid ja kogemusi Rohelise Kontori süsteemi rakendamisest” - 14.mai 2015
Login:
Parool:
pea mind meeles
Unustasid parooli? »
Registreeru »