eco-net.ee | Uudised | Teemad | Õigusaktid | Kasulik teave | Artiklid | Teabeleht | Foorum | Lingid 16. detsember, 2017
  Küsimuste arhiiv | Kontakt | In English  
Seminarid ja üritused
Koolitused
Ettekanded
Trükised
Filmid
Konsultatsioon
Sertifitseerimine
Ettevõtete keskkonnategevuse parimate näidete kogumine
Ettevõtete keskkonnategevuse parimate näidete andmebaas
Säästva Eesti Instituut
EKJA
Küsitlus:
Kas keskkonnajuhtimissüsteemi ja/või ökomärgise olemasolu teie ettevõttes on andnud eelise edukaks osalemiseks riigihangetes?
On andnud märgatava eelise
On andnud teatava eelise
Ei ole andnud mingit eelist
Arhiiv »

Konsultatsioon

30.05.2007
Keskkonnajuhtimisalast konsultatsiooni pakuvad Eestis:
 
 
Hendrikson & Ko - konsultatsiooni ja arendusettevõte. Ettevõtte missioon on strateegilise planeerimise, strateegilise juhtimise ja keskkonnakorralduse parima praktika väljatöötamine ja rakendamine.
 
Estonian, Latvian & Lithuanian Environment OÜ - konsultatsiooni-, analüüsi- ja juhtimisteenus. Ettevõtte eesmärk on rahuldada võimalikult täielikult igasuguseid keskkonna valdkonnas ettetulevaid vajadusi, pakkudes kõrge kvaliteediga rahvusvahelisel tasemel keskkonnaalast analüüsi ja juhtimiskonsultatsiooni.
 
OÜ Integre - ettevõte omab ja valdab professionaalset ja asjatundlikku juhtimiskonsultatsiooni ja -koolituse alast metoodikat ja lähenemist ning kõrgetasemelist teoreetilist ettevalmistust. Integre on Eesti Konsultantide Assotsiatsiooni ja Eesti Kvaliteediühingu liige.
 
Christiansen Consulting OÜ - meeskonnas olevad konsultandid on laia erialase ettevalmistusega ja praktiliste kogemustega organisatsiooniarenduse eksperdid, kes on võimelised konkureerima nii kohalikul kui välisturul. Ettevõtte integreeritud lähenemine tagab tasakaalu organisatsiooni arendamise dilemmas: kas süsteem või inimesed?
 
TJO Konsultatsioonid - juhtimissüsteemide arendamise ja juurutamise alane konsultatsioonitegevus. Ettevõte on pühendunud oma klientide konkurentsivõime tõstmisele juhtimissüsteemide arendamise kaudu. Selle saavutamiseks kasutatakse mitmesuguseid nõustamisprojekte ja koolitusprogramme. Ekspordiplaanide koostamine, keskkonnajuhtimine, kvaliteedijuhtimine.
 
ÅF-ESTIVO AS - rahvusvaheline ettevõte, mis on spetsialiseerunud tehnilistele lahendustele ja konsultatsioonile. Ettevõtte tuntuimad teenused on energiakasutuse arengukavad, energiaprojektide teostatavus- ja tasuvusuuringud jms. Samuti nüüd ka keskkonnamõjude hindamine ja keskkonnaaudit, keskkonnalubade ettevalmistamine, keskkonnaprojektide juhtimine ja tasuvusuuringud jms.
 
Projektiekspert - Eesti kapitalil põhinev firma, kelle põhiteenus on projektide koostamine toetuste taotlemiseks fondidelt. Ettevõtte missioon on aidata kaasa mittetulundussektori arengule nende tegevusele rahastamise leidmise kaudu. Muuhulgas aidatakse klientidel kirjutada keskkonnaprojekte (näiteks KIK-ile projekte).
 
SEI-Tallinn - sihtasutus, mille tegevuse põhieesmärk on suunata ühiskonna arengut ja keskkonnaseisundit mõjutavaid otsuseid tasakaalustatuse ja jätkusuutlikkuse poole. Organisatsiooni töö sisu on keskkonnateaduslikud uuringud ja poliitikate analüüs koostöös rahvusvaheliste organisatsioonide, teadusasutuste, avaliku ja erasektori ning teiste mittetulundusühendustega.
 
OÜ J.R.Technoconsult - juhtimisalased koolitused ja konsultatsioonid. Kvaliteedijuhtimine, keskkonnajuhtimine. Töökeskkonna, töötervishoiu ja tööohutuse juhtimine. Riskianalüüs. Projektide juhtimine. Inimressursside juhtimine. Tootmise planeerimine. Tootlikkuse juhtimine. Ressursside arveldus ja kontroll. Ettevőtte konkurentsivőime ja suutlikkuse analüüs. Ettevőtte toimivus muutuvas keskkonnas. (Kontakt - kaia.loun@mail.ee, 56458870)
 
BrainTeam OÜ on juhtimisagentuur, mille eesmärk on pakkuda Eestis innovaatilisi juhtimissüsteeme. Praktiliste kogemuste baasil  aidatakse klientidel saavutada suurepäraseid tulemusi äri-, kvaliteedi-, keskkonna ja tööohutuse süsteemide loomise või täiustamisega. Ettevõtte tugevuseks on tootmisettevõttes majandustarkvara  Visual Enterprice juurutamine,  millega saab kontrollida ja planeerida efektiivsust kogu organisatsioonis.
 
Lisateave konsultatsioonifirmade kohta:
EAS-i konsultantide andmebaas
 

                

tagasi

E-õpe
Ettevõtete keskkonnategevuse parimate näidete andmebaas
Viimased uudised:
23.03.2016
Seminar "Energiamajanduse korralduse seadusest tulenevad nõuded ettevõtetele" - 13. aprillil 2016
25.09.2015
Koolitus „ISO 14001 standardi uue versiooni muudatused“ - 19.oktoobril 2015
14.04.2015
Seminar “Näiteid ja kogemusi Rohelise Kontori süsteemi rakendamisest” - 14.mai 2015
Login:
Parool:
pea mind meeles
Unustasid parooli? »
Registreeru »